O firmie

Firma MalujemyDrogi.pl zajmuje się kompleksowo realizacjami związanymi z bezpieczeństwem ruchu drogowego, w szczególności specjalizujemy się w poziomym i pionowym oznakowaniu dróg oraz ścieżek rowerowych. Zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz odpowiednimi kwalifikacjami i uprawnieniami. Wiedza i umiejętności naszej kadry kierowniczej i pracowników stanowią podstawę jakości wykonywanych przez nas usług oraz jest gwarancją ich terminowego wykonania. Dzięki nowoczesnym technologiom i oddanemu zespołowi pracowników działamy niezawodnie i rzetelnie. Nasze realizacje zapewniają bezpieczeństwo w ruchu drogowym i są wykonane zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami o ruchu drogowym.

MalujemyDrogi.pl
MalujemyDrogi.pl

Zadbamy
byś jechał bezpiecznie

Firma MalujemyDrogi.pl jako wykonawca robót, zawsze wywiązuje się ze swoich zadań terminowo i solidnie. W swojej pracy stosujemy najnowsze technologie, które obecnie obowiązują w drogownictwie. Jako firma wałbrzyska działamy nie tylko na terenie Dolnego Śląska ale również na terenie Polski i poza jej granicami.

Współpracujemy z wieloma jednostkami budżetowymi, jesteśmy też podwykonawcą dla firm krajowych i zagranicznych. Głównymi odbiorcami naszych usług są:

  • Zarządcy dróg miejskich, gminnych i powiatowych
  • Wojewódzkie Zarządy Dróg
  • Oddziały regionalne Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad
  • Firmy drogowe i inwestorzy
MalujemyDrogi.pl

Klientów zarówno tych małych, jak i dużych traktujemy z takim samym zaangażowaniem. Dbamy o to by powierzone nam prace zawsze były wykonane dobrze i na czas. Takim postępowaniem pozyskiwaliśmy zaufanie wielu Klientów, którzy do tej pory regularnie korzystają z naszych usług i należą do grona naszych stałych zleceniodawców.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, z chęcią przyjedziemy, rzeczowo doradzimy i poznamy się osobiście. Czekamy również na kontakt telefoniczny.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Firma MalujemyDrogi.pl to:

Kadra z wieloletnim doświadczeniem

Profesjonalizm

Rzetelne i terminowe realizacje

Zaufanie

Usługi na terenie Polski i poza jej granicami

Zasięg

Poziome oznakowanie dróg i ścieżek rowerowych

Oznakowanie poziome

Pionowe oznakowanie dróg i ścieżek rowerowych

Oznakowanie pionowe

Uliczna sygnalizacja świetlna

Sygnalizacja świetlna

MalujemyDrogi.pl